Підписано договір про співпрацю з Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна

Сьогодні ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда зустрівся з ректоркою Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Тетяною Кагановською. Сторони обговорили та підписали договір про співпрацю з метою розвитку та поглиблення взаємної співпраці у галузях науково-дослідної, освітньої, навчально-методичної, організаційної, інформаційної, експертної, видавничої та іншої соціально значимої для розвитку українського суспільства. У розмові про майбутню співпрацю також взяв участь ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський.

Основними напрямками співпраці є:

– забезпечення якісної освітньої складової у підготовці здобувачів освіти та підвищенні кваліфікації працівників;

– задоволення соціально значимої для розвитку українського суспільства потреби у сталому розвитку громадянського суспільства, підтримці ініціатив громад та забезпечення їх економічної стійкості;

– інформаційний супровід програм, проєктів, заходів;

– сторони намагатимуться широко залучати міжнародні організації й установи до співпраці з питань реалізації заходів тощо.