![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/foto-4-1-1024x768.jpg)
В рамках співпраці кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Початкової школи № 9 м. Івано-Франківська студентами кафедри виконано художнє оформлення інтер’єру школи.
Студенти 4 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Юлія Савич, Наталія Руда, Ольга Руда, Ярослава Долинюк під керівництвом професора Богдана Бойчука виконали настінний розпис на тему: «Сучасна школа».