Проведено консультацію з приводу правил реєстрації для участі в НМТ-2024

9 березня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника проведено консультацію з приводу правил реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті 2024 року для випускників шкіл та коледжів у форматі онлайн.

В ході консультації проректор з науково-педагогічної роботи Едуард Лапковський представив покрокову інструкцію правил реєстрації для участі в НМТ-2024 року, а саме: методику заповнення інформації на сайті УЦОЯО, які документи для цього необхідно підготувати і які вимоги до них, а також наголосив на послідовності виконання реєстрації.

Далі учасники консультації отримали відповіді на запитання від відповідального секретаря приймальної комісії університету Івана Плеця та заступника директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Івана Любінця щодо особливостей проведення НМТ-2024.

Переглянути презентацію та відео-запис з консультації можна за посиланням: http://surl.li/rlbzk