Запрошуємо взяти участь у мультидисциплінарному симпозіумі «Інклюзія, справедливість, взаємодія» в рамках роботи секції «Інклюзивна освіта» звітної наукової конференції Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Дата проведення: 3-4 квітня 2024 року.

Форма участі:

– Очна доповідь з публікацією тез в електронному збірнику.

– Онлайн виступ з публікацією тез в електронному збірнику.

– Презентація постеру.

– Майстерка.

– Публікація тез в електронному збірнику.

До участі в роботі симпозіуму запрошуються науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники, здобувачі освіти та небайдужі до питань інклюзивної освіти, прав і свобод людини та живих істот. Напрями роботи симпозіуму:

1. Інновації та традиції в педагогіці, науці та ліберальних мистецтвах (Artes Liberales).

2. Інклюзія та підтримка дітей з ООП в дошкіллі.

3. Інклюзія в початковій і середній школі.

4. Інклюзія в професійній та позашкільній освіті.

5. Інклюзія в сферах рекреації, спорту, суспільного життя, права, дизайну, мистецтва та літератури.

6. Інтеграція українських мігрантів в громади західного світу та міжнародний досвід інклюзії.

7. Громадянський активізм, плекання резилентності та протидія гуманітарним викликам військової агресії РФ.

8. Підготовка педагогів до організації інклюзивного освітнього простору в професійній діяльності.

Для участі просимо до 20 березня 2024 р. заповнити та прикріпити тези доповіді в гугл-формі. Тези можна подавати українською та іншою мовою країн Європи (машинний переклад без редагування не допускається. Важливо дотримуватися академічної доброчесності).

Оргкомітет розгляне запропоновані Вами тези щодо їх відповідності тематиці симпозіуму та редакційним вимогам і повідомить про внесення до програми або надішле на доопрацювання на вказану Вами електронну адресу до 25 березня.

Зареєстровані учасники отримають збірник матеріалів та сертифікат в електронному форматі. У

часть у роботі симпозіуму є безкоштовна.

Координатори: Сергій Сидорів, загальна організація; Сніжана Дзьоба, дошкільна освіта ІФФК Електронна пошта для екстренної комунікації: inclusion.org.ua@gmail.com