Команда Молодіжного центру «Параграф» передала 10 FPV-дронів для випускників ПНУ у складі 54 ОМБР та місцевого підрозділу НГУ.

Організатори дякують за підтримку Прикарпатському національно університету та кожному, хто донатив та поширював інформацію про збір.

Також вдячні представнику “Surt produktion” – Сергію Демчуку за оперативне реагування на запит у дронах.

Варто відзначити й те, що завдяки випускникам економічного факультету ПНУ та компанії Relevant Software вдалося закрити левову частку збору.

«Зовсім скоро запускаємо новий збір на окопний РЕБ. Тож, донатимо, не зупиняємось і спільно наближаємо нашу перемогу!», – розповідають у «Параграфі».