Нагородження переможців компʼютерної гри «Давній Галич»

У середу, 27 березня, о 14.00 год у 23 аудиторії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (центральний корпус університету, вул. Шевченка, 57; вхід з вул. Чорновола) відбудеться нагородження команд-переможниць онлайн-турніру комп’ютерної гри- вікторини «Давній Галич».

У заході візьмуть участь ректор ПНУ Ігор Цепенда, директор Івано- Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук, представники влади, авторський колектив проєкту, 11 команд- переможниць турніру та вчителі, які підготували команди.

Нагадаємо, онлайн-турнір відбувся 14 березня серед 67 шкільних команд з Івано-Франківської та Львівської областей. Понад 400 учнів-учасників долучилися до турніру та більше 150-ти вчителів історії, літератури, географії та інформатики підготували учнів до турніру.

Переможці онлайн-турніру за комп’ютерною грою-вікториною «Давній Галич»:

1 місце – учні 11 класу Центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради, капітан команди Олег Постоловський, вчитель Тетяна Середюк;

2 місце – учні 10 класу Ліцею № 10 Івано-Франківської міської ради, капітан команди Ігор Лісевич, вчитель Тетяна Кнежевіч;

3 місце – учні 9 класу Кутищенський ліцею Тлумацької міської ради, капітан команди Христина Стельмах, вчитель Леся Ковбаль;

4 місце – учні 9 класу Грушківської гімназії Тлумацької міської ради, капітан команди Віра Гнатюк, вчитель Андрій Чаплінський;

5 місце – учні 10 класу Ліцею № 3 Івано-Франківської міської ради, капітан команди Дмитро Мануляк, вчителі Тетяна Середюк, Юлія Цибуляк, Мар’яна Баран-Сковрінок;

6 місце – учні 11 класу Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла, капітан команди Ольга Чав’як, вчитель Надія Григорович;

7 місце – учні 10 класу ЗЗСО с. Березівка Львівської області, капітан команди Ірина Ясінська, вчитель Юрій Гамерник;

8 місце – учні 9 класу Бортниківської гімназії Тлумацької міської ради, капітан команди Наталія Гарасимів, вчитель Світлана Гарасимів;

9 місце – учні 9 класу Підпечерівського ліцею Івано-Франківської міської ради, капітан команди Артем Стефанів, вчитель Тетяна Рівіс;

10 місце – учні 9 класу Млиниської гімназії Жидачівської міської ради, капітан команди Артем Стефанів, вчитель Аліна Звіринська;

11 місце – учні 11 класу Нижнівського ліцею Тлумацької міської ради, капітан команди Соломія Грижак, вчитель Роман Гончар.

Усі вчителі, які підготували учнів до онлайн-турніру гри, отримають від Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника сертифікати з підвищення кваліфікації на тему «Використання комп’ютерних технологій на уроках. Комп’ютерна гра-вікторина «Давній Галич» (15 год / 0,5 кредиту ЄКТС). Вчителі одинадцятьох команд-переможниць отримають сертифікати в кількості 30 год (1 кредит ЄКТС). Усі учасники отримають дипломи ректора університету.

Довідково. Гра «Давній Галич» інтелектуально-навчального змісту, призначена для учнів, учителів, студентів, викладачів, а також усіх, хто бажає перевірити і удосконалити свої знання з історії та культурно-мистецького життя славного міста Галича. Гра створена з нагоди 1125-річчя древнього міста (2023р.).

Відповідно до умов гри-вікторини команди-переможниці та вчителі отримають подарунки, грамоти ректора та екскурсію Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника за участі науковців і студентів.