Конкурс ТОП БЛОГЕРІВ — викладачів та працівників ПНУ!

Шановні блогери-викладачі та працівники Прикарпатського університету!

Минулої пʼятниці університет із приємністю вітав найуспішніших блогерів-студентів, частина з яких, завдяки своїй популярності мають можливість її монетизувати. Їх рейтинги було опубліковано.

Настав час викладачам та працівникам також помірятися кількістю підписників! Тим більше, що ідея про такий конкурс надійшла саме від викладачів!

Ми хочемо побачити імена крутих інфлюенсерів, що працюють у ПНУ.

Прикарпатський університет складе ТОП-20 найпопулярніших за кількістю підписників блогерів з числа наших викладачів та працівників у пʼятьох номінаціях:

– Кращий тіктокер
– Кращий інстаблогер
– Кращий ютубер
– Кращий ТГ-блогер

– Кращий ФБ-блогер

Ці рейтинги дозволять вам не тільки стати відомими, а й увійти у номінанти на премію ТОП БЛОГЕРІВ ПНУ.

Заявку на участь у конкурсі з посиланням на власну сторінку чи канал може надіслати будь-хто із викладачів та працівників ПНУ, зареєстрованих у перерахованих соціальних мережах.

ПНУ складе і опублікує відповідні рейтинги, а експертна рада з відомих блогерів України та Прикарпаття, журналістів, представників шоу-бізнесу та реклами визначить топчик найкращих з усіх номінацій.

Стартували
1 квітня 2024 року.

Дедлайн 8 квітня!

Заявку на участь у конкурсі блогерів шліть у дірект інстаграм сторінки ПНУ https://www.instagram.com/pnu_vs_official?igsh=ZHBtNDZxaXFtaTRz