Маркетингова філософія бізнесу – сучасний тренд економіки

18 квітня у рамках співпраці кафедри менеджменту і маркетингу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кафедри маркетингу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, кафедри маркетингу Хмельницького національного університету відбувся круглий стіл на тему : «Маркетингова філософія бізнесу – сучасний тренд економіки». Даний захід проводився для здобувачів вищої освіти, аспірантів, викладачів, бізнесу та інших зацікавлених сторін з метою популяризації маркетингу в системі креативних індустрій. Він проходив у змішаному форматі, його відвідали понад 200 учасників.

З вітальним словом виступили: професор кафедри менеджменту і маркетингу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Михайло Романюк, завідувач кафедри маркетингу ХНЕУ імені Семена Кузнеця Людмила Гриневич, декан факультету економіки і управління Хмельницького національного університету, доцент кафедри маркетингу – Віталій Карпенко, завідувач кафедри маркетингу Ірина Закрижевська.

В заході взяли участь професор кафедри менеджменту і маркетингу Іван Благун, доцент кафедри менеджменту і маркетингу Світлана Шурпа, викладач кафедри менеджменту і маркетингу Оксана Ціжма та професорсько – викладацький склад з університетів партнерів.

Програма заходу включала виступи на теми:

– Ревіталізація пам’яток архітектури. Досвід та особливості управління. Володимир Гайдар, директор у Палаці Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій», м. Івано-Франківськ;

– Як розвивати громаду за допомогою соціальних проєктів і сталого розвитку. Микола Пазич, голова громадської організації Green Art Tour, Краснокутська громада Харківської області;

– Артур Койчуренко, еко активіст з громадської організації Green Art Tour, Краснокутська громада Харківської області;

– Маркетингова творчість у світі змін. Від кіноіндустрії до технологічних бізнесів без кордонів. Уляна Андріїшин, випускниця кафедри менеджменту і маркетингу, маркетолог, засновниця Ulion World, м. Івано-Франківськ;

– Створення успішного мобільного додатка: як збудувати продукт, який привабить користувачів та відповідає їхнім потребам Андрій Жумела, Android Developer компанії Stfalcon, м.Хмельницький;

– Що допомагає дизайнерам досягати видатних результатів? Сергій Фединяк та Адріан Рибчинський, засновники дизайн бюро DIRECTA, м.Львів;

– Роль креативних бізнес екосистем у розвитку креативних індустрій Сергій Прокопенко, CEO медіаплатформи ҐВАРА МЕДІА, м. Харків.