Викладачі кафедри англійської філології побували у Стокгольмському університеті

В рамках реалізації проєкту «Розвиток потенціалу для викладання конференц-перекладу в магістратурі в ПНУ – 2023-2024», який фінансується Європейським парламентом, викладачі кафедри англійської філології Юрій Великорода, Наталія Гонтаренко, Віта Юрчишин та Катерина Кобута відвідали з навчальним візитом Стокгольмський університет.

Під час візиту викладачі кафедри мали нагоду ознайомитися з особливостями викладання конференц-перекладу в Стокгольмському університеті, відвідати заняття з послідовного та синхронного перекладу, обговорити навчальні програми з конференц-перекладу в Стокгольмському університеті, ознайомитися з науковими напрацюваннями у сфері усного перекладу та дізнатися про вимоги до іспитів, а також очікування європейських інституцій до випускників спеціальностей з усного перекладу.

Під час навчального візиту викладачі виступили з презентацією про умови та особливості викладання конференц-перекладу на теренах України та в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Обмін досвідом між університетами сприятиме вдосконаленню викладання даному перекладу в Прикарпатському національному університеті, а цей та подальші візити сприятимуть інтеграції освітніх процесів у ПНУ до європейської освітньої моделі.

Навчальний візит до Стокгольмського університету відбувся за фінансової підтримки Європейського парламенту.