ПНУ отримав Гран-прі у номінації «Лідер вищої освіти України»

Щорічна Міжнародна спеціалізована онлайн виставка «Освіта та кар’єра – 2024» є знаковою подією для освітян. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника традиційно бере у ній участь і представляє свої досягнення та інновації у сфері освіти.

Організаторами виставки, що відбулася онлайн 26-27 квітня, виступають Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та ВГО Товариство “Знання” України.

У рамках заходу також для проводився конкурс з 11 тематичних номінацій.

Наш університет став лауреатом двох нагород у цій виставці:

– Гран-прі у номінації «Лідер вищої освіти України»;

– Перемога в конкурсі з тематичної номінації «Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості. Організація навчання під час дії воєнного стану».

Також у виставці взяли участь заклади освіти з України, Німеччини, Польщі, Литви, Австрії, Чехії, Словаччини, Кіпру, Болгарії.

Загалом відбулися такі заходи: конференції, презентації, семінари, круглі столи та майстер-класи, які проводили українські та іноземні учасники виставки, фахівці Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».