Вічна памʼять!

З глибоким сумом повідомляємо, що на 63-му році пішов із життя Імас Євген Вікторович – ректор та президент Національного університету фізичного виховання і спорту України, голова Комісії НОК України «Сталий розвиток та спадщина у спорті», доктор економічних наук, Заслужений економіст України, Президент Спортивної студентської спілки України, Голова секції з фізичної культури і спорту Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Почесний академік Національної академії педагогічних наук України, повний кавалер Ордена «За заслуги».

Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким, колегам та учням! Нехай пам’ять та добра згадка про нього залишиться назавжди серед нас. Вічна пам’ять!