![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/064b05a2_1aae_47b2_9344_72a809cf04f8_650x410-e1649860532240.jpg)
22 травня 2022 року на передовій під час ракетного обстрілу в Запоріжжі загинув наш захисник, випускник факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (2016 року), кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу 28-річний Василь Дрогомирецький.
Василь Дрогомирецький, 1994 року народження, уродженець Боднарова Калуського району. Спецпризначенець.
Університетська спільнота висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника.
Вічна пам’ять і низький уклін нашому Героєві!
Герої не вмирають!!!