![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/8de2c5d2-733c-4321-8ecd-80af9aead76a.jpg)
Ректор Прикарпатського університету імені Василя Стефаника зустрівся з генеральним директором Польської академії знань, почесним доктором нашого університету Щепаном Білінським.
Польська академія знань є найстарішою науковою інституцією Польщі, яка минулого року відсвяткувала 150 років.
Сторони обговорили питання щодо координації досліджень у наступних напрямках: біохімії, ботаніці, археології, метрології, екології, діалектології, математиці, фізиці. Особливу увагу було приділено потенціалу Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» для спільних досліджень в галузі природничих наук.