Студенти-журналісти стали призерами турніру з плавання серед ЗМІ Прикарпаття

Турнір з плавання серед працівників засобів масової інформації пройшов четвертій рік поспіль на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України. Традиційно організаторами заходу виступили Секретаріат і Молодіжна рада Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ за сприяння коледжу, обласної федерація плавання та обласна організація ФСТ «Спартак». Серед учасників турніру студенти-журналісти нашого університету –  Євгенія Цьока та Андрій Павловський.

У рамках програми пройшли особисті та командні змагання. Учасники долали дистанції: 50 метрів вільним стилем (чоловіки); 25 метрів вільним стилем (жінки); естафета 4х25 метрів вільним стилем (команда).

Перше місце серед жінок виборола Вікторія Біла (команда «Власкори»), другою фінішувала Мар’яна Стринаглюк (UA:Карпати), а третє призове місце здобула студентка кафедри журналістики нашого університету Євгенія Цьока. У чоловіків переможцем став Михайло Копієвський (ТРК «Вежа»), відповідно друге і третє місця посіли Михайло Ребристий та Володимир Талалаєв (UA:Карпати).

В естафеті найкращий результат показала команда «UA:Карпати», друге призове місце виборола збірна команда «Власкорів» та “ПНУ”, а третє посіла команда ОТБ «Галичина».

Команди-переможці в естафеті отримали кубки і грамоти. Учасники команд, які посіли призові місця в індивідуальному заліку були нагороджені грамотами і медалями.

Учасників змагань привітали та вручили нагороди переможцям голова обласної організації НСЖУ Лілія Боднарчук, відповідальний секретар ООНСЖУ Вікторія Плахта, заступник голови обласної організації ФСТ «Спартак» Ірина Михайлюк, голова обласної федерації плавання Василь Савюк, заступник директора з навчальної роботи Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Світлана Мельник.