Наші викладачі ділилися досвідом з донецькими та луганськими колегами

Викладачі університету провели днями науковий вікенд для колег з Донецької та Луганської областей. Співробітники творчої навчально-наукової лабораторії «Гірська школа Українських Карпат» нашого університету організували для  керівників освітніх закладів, педагогів загальноосвітніх шкіл та студентів зі Сходу України тренінги, заняття в творчих майстернях та пізнавальні екскурсії.

Завідувач творчою навчально-науковою лабораторією «Гірська школа Українських Карпат» доцент Інна Червінська провела для донецьких та луганських колег навчально-пізнавальний тренінг у рамках дискусійної платформи міжнародного проекту Еразмус + КА2 MoPED «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання», який реалізується в університеті. Під час заходу освітяни ознайомилися з сучасними європейськими практиками та досвідом модернізації педагогічної освіти. Обговорили шляхи налагодження взаємодії вчителя та учня у контексті ідей педагогіки партнерства. Конструктивно й творчо пройшла дискусія за результатами проведеного SWOT-аналізу окреслених проблем. На практичному занятті гості разом із учасниками проекту вивчали можливості створення універсального дизайну дослідницького середовища для організації навчання у Новій українській школі.

Доцент Ольга Дудка провела для колег з Донецька та Луганська заняття у творчих майстернях щодо роботи у Workshop. Досвідом роботи з розробки ігрових проектів поділилася доцент Олеся Власій. Цікаві та пізнавальні заняття для колег-педагогів з розробки комп’ютерних ігор за допомогою сучасної техніки провели в лабораторії «GameLab PNU» співробітники лабораторії доценти Віталій Горелов та Віктор Рувінський.

Під час свого візиту педагоги з Донеччини та Луганщини також мали добру нагоду ознайомитися з історією та сьогоденням нашого університету, відвідати навчальні корпуси, науково-дослідні лабораторії, тощо.

Зазначимо, що група педагогів Донецької та Луганської областей перебували на Прикарпатті в рамках проекту “Міжнародна зелена школа”, який активно діє на території  с.Космач Косівського району.