Цікаві перспективи співпраці з Сіаньським університетом (КНР)

Наш університет з робочим візитом 21 січня відвідала делегація Юридичного факультету Сіаньського транспортного Університету (Китайська Народна Республіка) на чолі з директором Школи права, професором Лі Вань Чяном. У рамках візиту в Навчально-науковому Юридичному інституті нашого університету відбулася двостороння зустріч.

Під час зустрічі було обговорено основні напрямки та перспективи співпраці між двома університетами, які ляжуть в подальшому в основу офіційної Угоди про партнерство. Зокрема, йшлося про реалізацію спільних освітніх та наукових проектів, обмін студентами та викладачами, спільне видання наукових праць та журналів. Учасники зустрічі також висловили зацікавленість у реалізації спільних програм подвійних дипломів.

• Візит делегації Сіаньського університету