Креативні ідеї втілюємо у реальні справи

Сьогодні у Проектно-освітньому центрі «Агенти змін» ПНУ відбулось робоче засідання Ради конкурсу проектів для студентів та аспірантів Прикарпатського університету «Сьогодні креативна ідея – завтра реальна справа».

У засіданні взяли участь Галина Михайлишин, голова Ради конкурсу, проректор з науково-педагогічної роботи, Світлана Кропельницька, директор Проектно-освітнього центру «Агенти змін», доцент кафедри фінансів, Юрій Стефанчук, виконавчий директор ІФ РВ ВАОМС «Асоціація міст України», Микола Скиданюк, експерт проектів, регіональний консультант проекту «ПРОМІС» з впровадження стратегії і розвитку Івано-Франківського РВ АМУ,  фахівці Центру Ольга Максимович, директор Навчально-наукового Центру соціологічних досліджень Прикарпатського регіону, Зоряна Криховецька, доцент кафедри фінансів, Івае Фуфалько, аспірант, Тетяна Мигович, доцент кафедри фінансів.

Обговорено питання оцінки якості поданих проектів за результатами другого етапу конкурсу та пропозиції і рекомендації щодо їх реалізації територіальними громадами області та подання на міжнародне грантове фінансування.

На конкурс подані цікаві проектні пропозиції, що спрямовані на розвиток туристичної галузі нашого краю, збереження історичної, природної спадщини тощо, проекти освітнього характеру, що спрямовані на підвищення рівня соціально-правової  грамотності, збереження психологічного благополуччя людей.

За результатами засідання з метою підсилення актуальності і своєчасності втілення проектних ідей прийнято рішення про необхідність доопрацювання окремих складових проектних пропозицій.

Два проекти було рекомендовано до подання на міжнародні грантові конкурси. Зокрема, це «Створення інноваційного ресурсного простору «Щасливі люди» та «Створення профорієнтаційного центру в Івано-Франківській області «Обери майбутнє».

На 12 березня заплановано зустріч фахівців «Агентів змін», експертів конкурсу проектів з авторами-аплікантами проектних пропозицій та їх координаторами-наставниками.

Стежте за нашими подіями на сторінці https://www.facebook.com/agentyzminpnu/