Майбутні біохіміки стали призерами всеукраїнського конкурсу наукових робіт

2 квітня відбулася підсумкова науково-практична  конференція ІІ туру  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Біотехнології та біоінженерія».  Захід проходив у Національному університеті «Львівська політехніка». У конференції брали участь 43 автори наукових студентських робіт з 18-ти закладів вищої освіти України.

За результатами науково-практичної конференції  студенти ІV курсу спеціальності «Біологія» (спеціалізація «Біохімія») Факультету природничих наук нашого університету Дмитро Василюк та Роклолана Щерба здобули II-е призове місце та нагороджені Дипломом ІІ ступеня.

Наші студенти виступили з доповіддю на тему: «Вплив світлодіодного освітлення на фізіологічні та біохімічні показники смородини Ribes nigrum в культурі in vitro». Керівник наукової роботи – кандидат біологічних  наук, доцент кафедри біохімії та біотехнології Факультету природничих наук Віктор Гусак.