Студентка факультету туризму Світлана Чернявська зайняла II місце на всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Підсумкова конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за напрямом «Туризм» відбулася нещодавно на базі Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця. Щороку студенти з усієї країни разом зі науковими наставниками демонструють свої наукові здобутки.

Прикарпатський національний університет на цьогорічному конкурсі представила студентка 4-го курсу факультету туризму Світлана Чернявська. Під керівництвом викладача кафедри туризмознавства і краєзнавства Андрія Зарічняка наша студентка підготувала та захистила науковий проект «Замки та фортифікаційні споруди Карпатського регіону Румунії як об’єкт туристичної атракції». Дослідження було спрямоване на вивчення закордонного досвіду збереження та ефективного використання об’єктів історико-культурної спадщини в туризмі, перспективи імплементації ефективних методів та технологій у вітчизняних умовах.

За рішенням конкурсної комісії Світлана Чернявська здобула II -е місце та нагороджена дипломом ІІ ступеня.