Студенти факультету природничих наук перемогли на всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Днями відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» зі спеціальності “Природничі науки”. Захід проходив в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького. У конкурсі взяли участь 73-и студенти з вітчизняних закладів вищої освіти . Прикарпатський університет на конкурсі представили студенти факультету природничих наук Анастасія Сараєва та Юрій Пахомов.

Наші студенти представили на конкурсі роботу, основним завданням якої була розробка лепбука для вивчення теми «Вода» відповідно до навчальної програми інтегрованого курсу «Я досліджую світ» та мобільного додатку LiCo.STEM (на платформі Android) для відтворення ілюстрацій за технологією доповненої реальності. Науковий керівник – доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти  Лілія Мідак.

За результатами конкурсу наукових робіт наші студенти – Анастасія Сараєва та Юрій Пахомов – стали переможцями. Їх нагородили дипломами I ступеня. Також Подякою за керівництво науковою роботою нагороджено наукового керівника Лілію Мідак.