Професор Ігор Козлик прочитав курс лекцій в Університеті імені Масарика (м.Брно, Чеська Республіка)

Завідувач кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Факультету філології нашого університету доктор філологічних наук, професор Ігор Козлик у якості гостьового професора відвідав Університет імені Масарика у м. Брно (Чеська Республіка).

У рамках програми перебування науковець прочитав блоковий курс лекцій «Літературознавчий аналіз тексту / твору в умовах сучасної міжнаукової і міжгалузевої взаємодії» студентам відділення “Українські студії”Інституту славістики Факультету філософії. Також професор Ігор Козлик мав нагоду виступити перед викладачами та студентами з тематичною лекцією – «Лірика Ф.І.Тютчева».

Під час відвідин чеського університету професор Ігор Козлик зустрівся з керівництвом Інституту славістики Факультету Філософії Університету імені Масарика. У ході розмови обговорили результати двосторонньої співпраці та подальші напрямки розвитку партнерства.