Майбутні біохіміки перемогли у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з біології

18-19 квітня відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Біологія». Захід проходив у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка.

У конференції взяли участь 19 авторів наукових студентських робіт з вітчизняних закладів вищої освіти, які були відібрані експертною комісією. Загалом на конкурс було подано 75 робіт.

За результатами науково-практичної конференції студенти ІV курсу спеціальності «Біологія» (спеціалізація «Біохімія») Олег Дем’янчук та Маряна Сітко стали переможцями конкурсу та нагороджені Дипломом І ступеня.

Студенти-біохіміки нашого університету виступили з доповіддю на тему: «Участь білків NRF2 та KEAP1 у регуляції метаболізму та стійкості плодової мушки до стресів». Керівник наукової роботи – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біохімії та біотехнології Марія Байляк.