Студент факультету туризму Олег Ворощук здобув титул “Містер Прикарпатського університету”

Днями в нашому університеті відбувся конкурс “Містер Прикарпатського університету”. Організатором заходу виступив Студентський Сенат. Учасниками конкурсу стали 12 юнаків, які представляли факультети та інститути університету. Програма заходу включала конкурси: «Офіційний стиль», «Ретро вихід», «Мікс професій», «Вечірній» та «Мій талант».

Обирало найкрасивішого студента університету компетентне журі.

«Основними критеріями при виборі переможця була харизма, мужність, оригінальність та впевненість в собі», – розповів організатор заходу, голова Студентського Сенату університету Юрій Лозяк.

Титул “Містер Прикарпатського університету” здобув Олег Ворощук, студент факультету туризм. Віце-містером став Анатолій Розвадовський із факультету природничих наук. Другим Віце-містером обрали студента факультету туризму Віталія Цоя.

Свято супроводжувалося шоу-програмою, яку підготували для гостей наші молоді виконавці, танцювальний колектив «Time to dance» та команда КВК «Сі4».

• Конкурс Містер ПНУ