Нагородили переможців конкурсу «Сьогодні креативна ідея – завтра реальна справа»

12 червня в м. Бурштин відбувся ІІІ-ій щорічний форум представників органів місцевого самоврядування Прикарпаття «Сила громад – в єдності».  Учасниками форуму були представники органів місцевої влади Івано-Франківщини, експерти Асоціації міст Польщі, а також науковці та підприємці області. Серед запрошених гостей заходу – ректор Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, професор Ігор Цепенда, директор Проектно-освітнього центру «Агенти змін», доцент Світлана Кропельницька, фахівці Проектно-освітнього центру “Агенти змін” доцент Мирослава Кулеша-Любінець та доцент Тетяна Мигович.

Модераторами форуму виступили голова Бурштинської міської ради Роксолана Джура та виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук.

Урочистості розпочалися в Будинку культури імені Т. Шевченка. Присутніх привітали міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, заступник голови Івано-Франківської ОДА Богдан Кобилянський, начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності Юрій Цимбалюк, ректор Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, професор Ігор Цепенда.

«Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника в своїй діяльності дотримується трьох основних напрямків – це розвиток науки, надання освітніх послуг та співпраця з громадами. Адже у вищих навчальних закладах Прикарпаття є надзвичайний ресурс – це інтелектуальний капітал, що має бути спрямований на розвиток відповідного регіону», –  зазначив ректор університету Ігор Цепенда.

Урочистим моментом форуму стало нагородження переможців конкурсу «Сьогодні креативна ідея – завтра реальна справа». Нагадаємо, конкурс був організований Проектно-освітнім центром «Агенти змін» Прикарпатського національного університету та Івано-Франківським відділенням Асоціації міст України. Переможцями конкурсу стали проекти «Щасливі люди» та Наметове містечко «Байки бойка».

Наступною частиною форуму були робочі дискусійні панелі в Інформаційному центрі Бурштинського енергетичного коледжу, під час яких обговорили співпрацю між громадами-партнерами, основні проблеми місцевого розвитку. Учасники поділилися своїми кращими практиками вирішення типових проблем, наголосили, що велике значення для розвитку громад є участь у грантових конкурсах, як міжнародних, так і всеукраїнських, залучення мешканців до прийняття управлінських рішень. На завершення Форуму всі учасники відвідали відновлене приміщення Центру громадської активності.