Магістрантка кафедри біохімії та біотехнології Мирослава Ватащук взяла участь у закордонному науковому дослідженні

Магістрантка кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Мирослава Ватащук на запрошення Dr. Tetyana Yevsa взяла участь в науковому дослідженні у відділі гастроентерології, гепатології та ендокринології університету Вища медична школа міста Ганновер (Німеччина).

Наша магістрантка була учасницею дослідження на тему: «Взаємодія біохімічних та імунологічних процесів у мишей із передраковими захворюваннями печінки». Робота виконувалась разом з колишніми студентками  кафедри біохімії та біотехнології – Анастасією Грущенко, які нині продовжує навчання у Вищій медичній школі Ганновера у рамках програми Leonhard Euler 2018/2019, отриманої від Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austausch Dienst, DAAD) та Наталкою Петрів, аспіранткою Вищої медичної школи Ганновера, лауреаткою програми Leonhard Euler 2017/2018).

Керівниками проекту є Tetyana Yevsa (Вища медична школа м. Ганновер, Німеччина) та Галина Семчишин ( Прикарпатський університет, Україна).

Також варто зазначити, що нещодавно Німецька служба академічних обмінів DAAD підтвердила, що Мирослава стала стипендіаткою програми Leonhard Euler 2019/2020 і отримає кошти на завершення магістерської роботи на рідній кафедрі та у німецьких партнерів.