В університеті з лекцією виступив Штефан Пурич, професор з Румунії

18 червня в рамках гранту Вишеградського фонду «Collegium Carpathicum» в нашому університеті з лекцією виступив Штефан Пурич, проректор Сучавського університету Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія). Професор зустрівся зі студентами спеціальності історія, археологія та етнологія.

Зокрема, для майбутніх істориків професор Штефан Пурич прочитав 2 лекції “Народи Карпатського регіону та геополітичні вектори першої половини ХХ століття”, “Транскордонне співробітництво – переваги, ризики,  належні практики”.

Зазначимо, що візит проректора до нашого університету відбувся в рамках гранту  “Collegium Carpathicum”, до якого входять Прикарпатський національний університет (Україна), Варшавський університет (РП), Вища Східноєропейська школа в Перемишлі (Польща), Остравський університет (Чехія), Католицький університет у Будапешті (Угорщина), Сучавський університет (Румунія), Пряшівський університет (Словаччина) та Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.