На факультеті туризму відбулася посвята першокурсників у студенти

Посвята першокурсників у студенти відбулася днями на факультеті туризму. Студенти спеціальності «туризм», «готельно-ресторанна справа», «менеджер соціокультурної діяльності» під керівництвом кураторів груп та заступника декана з виховної роботи, доцента Раїси Загнибіди побували в Дем’яновому Лазу. Святковий захід проходив в імпровізованому туристичному містечку.

У рамках програми урочистої посвяти відбулося представлення академічних груп, конкурси гасел і стінгазет. Також першокурсники демонстрували свої таланти та відповідали на запитання вікторини зі знання історії та традицій рідного краю, яку підготував для них доцент Тарас Маланюк. Студенти з великою відповідальністю підготувалися до такої знакової події та із задоволенням брали участь конкурсних завданнях. На завершення свята студенти показали свої кулінарні здібності.