Майбутніх журналістів посвятили у студенти

Традиційно, у День пам’яті українських журналістів, який 12-й рік поспіль відзначаємо в третю п’ятницю вересня, на території Івано-Франківського лісового селекційно-насіннєвого центру в селі Клубівці Тисменицького району на Алеї пам’яті журналістів Прикарпаття, відбулася урочиста посвята наших першокурсників – майбутніх журналістів у студенти. Організувала захід Обласна спілка журналістів. До проведення активно долучилися кафедра журналістики факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та кафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю Університету Короля Данила.

Відповідальний секретар обласного журналістського осередку, Заслужений журналіст України Вікторія Плахта, завідувачки кафедр Ганна Марчук і Віра Качмар, голова Молодіжної ради ОСЖ Ліліана Хомишин, директор лісового селекційно-насіннєвого центру Ігор Мартинюк і головний спеціаліст обласного управління лісового господарства Василь Ковальчук, вдова відомого прикарпатського журналіста Романа Боднарчука Наталія поділилися спогадами про прикарпатських мас-медійників, котрі залишили помітний слід в українській журналістиці й кого вже немає серед нас.

У рамках проведення Посвяти студенти-першокурсники проголосили  Клятву журналіста.

Також цього дня поповнилася й спілчанська родина – квиток члена НСЖУ отримала викладач кафедри журналістики Прикарпатського національного університету Наталія Шотурма.

На завершення учасники пам’ятного заходу посадили саджанці дерев – на згадку про тих колег, які відійшли у засвіти.

• Посвята майбутніх журналістів у студенти