Викладач університету Любов Пена провела тренінги для вчителів у м.Анкара (Турецька Республіка)

Доцент кафедри української мови факультету філології Прикарпатського університету Любов Пена, у рамках співробітництва між Прикарпатським національним університетом та ГО “Українська спілка” в Анкарі,  днями взяла участь у семінарі-тренінгу, який проходив у столиці Туреччини. Семінар-тренінг відбувся за підтримки Посольства України в Туреччині.

Під час відкриття заходу Посол України в Туреччині Андрій Сибіга у своєму вступному слові наголосив на важливості вивчення і поширення української мови в Туреччині та підкреслив необхідність проведення таких заходів.

У рамках програми семінару-тренінгу доцент Прикарпатського університету Любов Пена провела навчальні заняття та практикум з викладання української мови як іноземної для вчителів суботніх шкіл Туреччини. Під час них вчителі мали змогу ознайомитися з новими методиками викладання української мови за кордоном, поділитися досвідом та обговорити ряд питань, які виникають у процесі роботи. Також Любов Пена  відвідала суботню школу Української спілки та провела там для учнів відкритий уроку з української мови. 

Зазначимо, що серед доповідачів-тренерів семінару були також випускниця Прикарпатського університету, нині вчитель початкових класів, тренер Нової школи Олеся Дибовська, співробітники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» кандидат філологічних наук, науковий співробітник Оксана Трумко та провідний фахівець Олена Мицько, викладач кафедри слов‘янських мов Стамбульського університету Мар‘яна Барчук-Галик.

 
  • Викладачі університету провели семінари-тренінги в Анкарі (Туреччина)