XIII Галицький бал: організатори розповіли про особливості свята

12 листопада в університеті відбулася пресконференція організаторів XIII Галицького балу. У ній взяли участь Лілія Борисевич, режисерка балу, заступниця декана з виховної роботи філософського факультету; Назарій Дюк, голова Профкому студентів та аспірантів університету та Едуард Морочо-Байас, керуючий комплексом Pasage Gartenberg.

” XIII Галицький бал відбудеться 21 листопада в приміщенні Pasage Gartenberg. Початок заходу о 18:00 год. Традиційно бал проводить Прикарпатський національний університет і це свято приурочене Міжнародному дню студентів. Учасниками балу стануть студенти, аспіранти та викладачі університетів Івано-Франківська, представники влади, громадських організацій, волонтери, учасники АТО. Серед запрошених також студенти з Тернополя, Чернівців  та Львова”, – зазначила режисерка Галицького балу Лілія Борисевич.

Вона також повідомила, що організаторами XIII Галицький балу виступають Прикарпатський національний університет, Профком студентів та аспірантів університету. Співорганізатор – Pasage Gartenberg.  Захід пройде під патронатом Івано-Франківської ОДА, міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Незмінним інформаційним партнером “Галицького балу” є ОТБ “Галичина”. Музичний супровід забезпечить муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом Валерія Чикириса. Ведучими балу будуть Тетяна Осадчук і Тарас Василюк, танцмейстер – Василь Васірук. 

Під час пресконференції організатори звернули увагу на дрес-код свята, який є незмінним і обов’язковим  для всіх учасників: для дам – це бальна або довга вечірня сукня, а для кавалерів – фрак, смокінг або костюм з краваткою чи метеликом.

“Якщо ми говоримо про бали, ми можемо сказати, що це спадщина. Найбільшим таким заходом є Галицький бал. Це вже 13-ий  Галицький бал. Хочемо, щоб і далі так було. Місто формує шляхетну згуртованість людей. Ми будемо їх проводити, поки цього буде хотіти молодь”, – відзначила Лілія Борисевич. 

Також у рамках програми свята відбудуться майстер-класи з танців (полька, коломийка, бранль), етнопоказ дизайнерки Оксани Бейлах та модельної школи «Ювента» Тетяни Терсенової-Завадовської.

«Такий захід зможе принести в місто ще більше духу краси та мистецтва. Надіємося, що свято буде світлим та гарним», – зазначив Едуард Морочо-Байас, керуючий комплексом «Pasage Gartenberg”. 

Своє мистецтво гостям Галицького балу будуть дарувати: ансамбль танцю «Дивоцвіт» Прикарпатського національного університету; Діана Ткачук, вихованка зразкової вокальної студії «Ліра»; вокалісти – Соломія Терлецька, Тарас Гроссберг; Валерія Мочарська, актриса Івано-Франківського національного академічного обласного музично-драматичного театру ім.Івана Франка; лауреати міжнародних конкурсів Владислав Пірус (фортепіано) та Остап Зелих (саксофон); учні Іван-Франківської хореографічної школи та вихованці школи Влада Ями; чемпіонка світу з танцювального шоу Соломія Ткачівська, чемпіонка світу з танцювального шоу Діана Чемеринська, переможниця міжнародних та всеукраїнських конкурсів Анастасія Волосянко, представник школи спортивного танцю “Динамо”.   

Традиційно на святі оберуть найкращу пару, переможниць у номінаціях “Найкраща зачіска” та “Найкраща сукня”, а також Княжну балу. Переможців нагородять призами від партнерів, а гостей частуватимуть тортом.

“Вхід на бал буде відбуватися  за запрошеннями. Цьогоріч ми зробили максимально комфортні ціни, щоб долучити більше молоді до прекрасного”, – сказав Назарій Дюк, голова Профкому студентів та аспірантів університету. 

Він також розповів, що запрошення можна придбати в організаторів заходу – Профкомі студентів та аспірантів університету, Pasage Gartenberg або за контактними тел.(098)087-53-43, (099)129-05-12.