Посвята першокурсників-міжнародників у студенти

Урочиста посвята студентів-першокурсників спеціальностей “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”, “Міжнародно-економічні відносини” та “Управління міжнародним бізнесом” відбулася днями в Актовій залі університету. Організатором заходу виступила кафедра іноземних мов і перекладу.

На святкову церемонію завітали ректор університету, професор Ігор Цепенда, декан факультету історії, політології і міжнародних відносин, професор Микола Кугутяк, заступник декана факультету історії, політології і міжнародних відносин,доцент Михайло Сигидин, завідувачка кафедри міжнародних відносин, доцентка Наталія Стецюк, завідувачка кафедри іноземних мов і перекладу, доцентка Марія Ткачівська, завідувачка кафедри міжнародних економічних відносин, доцентка Лілія Михайлишин, викладачі та студенти.

“Цей день є пам’ятним і особливим для наших першокурсників, які вливаються в нову університетську сім’ю. Бажаю, щоб студентські роки стали для вас такими, що відкриють у вас нові риси, нові можливості. Нехай ваш талант, знання і розум будуть спрямовані на користь розвитку вашої особистості та на користь нашої держави”, – звернувся з привітальним словом до першокурсників ректор університету Ігор Цепенда. 

Традиційно посвята відбувалася у форматі тематичного театралізованого дійства. Цього разу  – у стилі королівської чайної церемонії.

У рамках програми свята першокурсники виголосили клятву. Також відбулося нагородження переможців квесту “Crazy tea party”, в якому брали участь команди академічних груп I-го курсу. Під час урочистого дійства першокурсники-міжнародники взяли участь у майстер-класі з етикету чайної церемонії.