Інститут мистецтв відвідала делегація Люблінського Католицького Університету (Республіка Польща)

У рамках міжнародної співпраці та обміну досвідом,  на запрошення кафедри методики музичного виховання та диригування  (завідувачка – професор Любов Серганюк), Навчально-науковий Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету відвідала делегація Люблінського Католицького Університету Іоанна Павла ІІ (Республіка Польща).

У програмі зустрічі польські вчені, професори Івона Савульська і Агнєшка Шульц-Бжинська провели відкритий воркшоп зі студентами, аспірантами та викладачами кафедри. Відкриту лекцію «Визначні українські співаки кінця ХІХ – початку ХХ століття – інтерпретатори оперної спадщини Станіслава Монюшка» польською мовою прочитала професор кафедри методики музичного виховання та диригування, доктор мистецтвознавства Ганна Карась. Із великою цікавістю учасники заходу прослухали лекції  доктора Люблінського університету Анджея Гладиша («Львівська органістична школа другої половини ХІХ століття») і завідувача кафедри етномузикології та гімнології, доктора, професора Томаша Рокоша («Пісня і обряд. Спроба реконструкції моделі народного обряду»).

Під час візиту польських колег відбулися робочі зустрічі з керівництвом університету та Навчально-наукового Інституту мистецтв. Йшлося про шляхи подальшого двостороннього співробітництва. У Музеї мистецтв Прикарпаття викладачі і студенти кафедри методики музичного виховання та диригування організували та провели для гостей концерт колядок та щедрівок «Уже Різдво ступає на поріг» у виконанні студентського хору «Містеріум» та екскурсійну мандрівку Івано-Франківськом.

На запрошення польської делегації студенти та викладачі Навчально-наукового Інституту мистецтв наступного року відвідають Люблінський Католицький Університет Іоанна Павла ІІ.