Майбутнє випускників “Інтелекту”- у Прикарпатському університеті

27 лютого  представники практично всіх факультетів та кафедр Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на чолі із ректором професором Ігорем  Цепендою, проректором Русланом Запухляком побували у Снятинському ліцеї “Інтелект”.

Там відбулася зустріч із педагогами та учнями райцентру. В ній також  взяли участь міський голова Снятина Анатолій Шумко, заступник голови РДА Микола Гуцуляк.

Було відзначено кращих педагогів закладу, підписано угоду про співпрацю  між ПНУ та  ліцеєм, запрезентовано основні напрямки розвитку університету як лідера інновацій в освіті, осередку міжнародного співробітництва.

За словами директора ліцею «Інтелект» Оксани Саміли, такі зустрічі максимально допомагають молоді щодо реалізації ідей і  творчій самореалізації.

Викладачі університету поінформували ліцеїстів про особливості навчання на понад 60-х освітньо-професійних програмах, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.