Співробітники творчої навчально-наукової лабораторії «Гірська школа Українських Карпат» взяли участь у міжвузівському онлайн-вебінарі

15 квітня співробітники творчої навчально-наукової лабораторії «Гірська школа Українських Карпат» взяли участь у проведенні міжвузівського онлайн-вебінару з елементами майстер-класу «Українська писанка в сучасному освітньому просторі». Питання вебінару об’єднало в режимі онлайн науковців, завідувачів відділами освіти, директорів та творчих педагогів гірських шкіл, магістрантів, студентів з трьох регіонів України – Буковини, Прикарпаття та Полісся.

До роботи  міжвузівського онлайн-вебінару долучилося понад 60 доповідачів, які працювали у трьох секціях. Модератором однієї із секцій – «Педагогічний потенціал української традиційної писанки» – виступила  завідувачка творчої навчально-наукової лабораторії «Гірська школа Українських Карпат» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидатка педагогічних наук, доцентка  Інна Червінська.

Під час роботи інтерактивного онлайн-вебінару всі учасники дійства мали можливість почути про давні родинні традиції писанкарства, ознайомитися з орнаментальною мовою гуцульської писанки, вивчити досвід використання етнокультурного потенціалу української писанки в освітньому процесі сучасних шкіл та закладів вищої освіти, приєднатися до майстер-класу з розпису великодніх писанок, послухати коломийки, здійснити віртуальну подорож музеями в Україні та світі.