Виглядайте гарно! На вас дивляться!

У період карантину, коли спілкування в університеті в основному відбувається через екрани різних гаджетів завдяки високим комп’ютерним технологіям, кожен хоче мати якісну картинку під час прямих включень в ефіри.

Погодьтеся, важко адекватно сприймати серйозний виступ на конференції чи ректораті, лекцію викладача, відповідь студента тощо, якщо спікер сидить на тлі дерев’яної вагонки, немов у лазні, або виглядає з темряви у домашньому одязі.

Іноді хтось забуває про включений мікрофон чи камеру і тоді всі чують або спостерігають те, чого б не мали чути або спостерігати під час вченої ради чи звичайної пари.

Тож, ділимось з усіма охочими деякими корисними порадами! Бажаємо всім виглядати на екранах комп’ютерів, планшетів та телефонів красивими та розумними!