З Воскресінням Христовим!

Дорога університетська родино! Щиросердечно вітаємо усіх зі світлим святом Великодня!

Найвеличніше свято – Воскресіння Христове – це особливий день духовного очищення і просвітлення. Це – початок нового життя, в якому є трохи більше віри, ніж зазвичай. І сьогодні, коли перед нами постав новий виклик, який торкнувся нашого повсякденного життя, навчання, роботи, хочемо побажати усім терпіння і витримки та надалі йти по життю з доброю мрією, високими прагненнями, щирою надією та незмінною вірою.

Незабаром ми відзначатимемо історичну подію – 80-річчя з дня народження нашого Університету. У цей світлий день Великодня висловлюємо щиру вдячність кожному – нашим викладачам, студентам, аспірантам, докторантам, працівникам, співробітникам, випускникам, ветеранам та пенсіонерам – за вашу невтомну працю на благо розвитку рідної Альма-матер, примноження традицій нашого Університету.

Здоров’я, добра та щастя вам і вашим рідним. Нехай свято Воскресіння Христового покладе благодатні початки ваших нових перемог і звершень на благо Університету та рідної України!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!