Вже 300 осіб закінчили курси Coursera!

Традиційна статистика по курсах Coursera – привід для оптимізму у складні часи карантину! Тож, на даний час курси проходять вже 967 викладачів і студентів Прикарпатського університету! 300 осіб закінчили курси! Щоп’ятниці ми повідомляємо статистику щодо успіхів та отримання сертифікатів на сайті університету.

Нагадуємо, 13 квітня, під час онлайн-ректорату було прийнято рішення, що відповідно до «Положення про порядок зарахування результатів неформальної освіти» студентам зарахують результати курсів неформальної освіти на платформі Coursera.

Тож, Прикарпатський університет рекомендує студентам отримувати такі результати на платформі Coursera, яка віднедавна стала безкоштовною для провідних ЗВО України.

Платформа Coursera for Campus співпрацює з провідними університетами з різних країн світу та пропонує курси в галузях: інженерія, гуманітарні науки, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші.

• Сертифікат Coursera