На факультеті туризму відзначили 5-річчя спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»

2 червня за допомогою платформи ZOOM на факультеті туризму відбулися онлайн-урочистості з нагоди п’ятиріччя спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності».

З нагоди свята з вітальним словом звернулися до колективу кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту і студентів декан факультету туризму Володимир Великочий, доктор історичних наук, професор, член-кореспондент Академії туризму України; начальник Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак; завідувачка кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету, членкиня НМК МОН України підсекції «Менеджмент соціокультурної діяльності», кандидатка філософських наук, доцентка, керівниця Координаційного центру гуманітарної політики Ніна Світайло; докторка історичних наук, професорка, завідувачка кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Тернопільського національного економічного університету, членкиня НМК МОН України підсекції «Менеджмент соціокультурної діяльності» Оксана Гомотюк; декан факультету менеджменту і бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв, кандидатка педагогічних наук Світлана Шуляк; докторка наук з державного управління, доцентка кафедри управління та бізнес-адміністрування Марта Карпа; членкиня НМК МОН України по розробці установчих документів, кандидатка педагогічних наук, завідувачка сектору Світлана Оришко; директор Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк Василь Тимків.

З будмайданчику Міжнародного центру зустрічей студентської молоді України і Польщі в с.Микуличин Яремчанської міськради до онлайн-святкування приєднався ректор університету, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда. Він привітав колектив кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту, яка готує висококваліфікованих спеціалістів та побажав подальших успіхів викладачам та студентам у реалізації нових ідей, проєктів.

“Переконаний, що Міжнародний науковий центр зустрічей студентської молоді України і Польщі стане унікальним, зокрема, для студентів спеціальності “Менеджмент соціокультурної діяльності”, не тільки  для проведення практик, але, в першу чергу, для комунікації зі студентами інших країн світу”, – зазначив у своєму відеопривітанні ректор.

У ході онлайн-святкування приємним подарунком стали музичні вітання від студентів в режимі онлайн. Вони підготували вокальні та танцювальні виступи.