Науковці-хіміки провели онлайн-конференцію для вчителів зі всієї України

11 вересня відбулася Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Педагогічні інновації та інструменти сучасного вчителя хімії». В числі організаторів заходу – кафедра хімії середовища та хімічної освіти факультету природничих наук нашого університету.

В онлайн-конференції взяли участь більше 500 вчителів хімії з усіх куточків України. Спікерами наукового форуму виступили доцентка кафедри хімії середовища та хімічної освіти факультету природничих наук Прикарпатського університету Лілія Мідак, аспіранти Прикарпатського університету Юрій Пахомов і Христина Буждиган, начальник відділу змісту природничо-математичних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти Світлана Новікова, професор кафедри природничо-математичної освіти Комунального закладу “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Марія Савчин, вчитель – методист Технологічного багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура міста Хмельницького Наталія Зима.

Учасники конференції мали можливість обговорити проблеми сучасної хімічної освіти. Зокрема, зробили аналіз завдань зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, обговорили можливості використання навчально-методичного комплекту з хімії, особливо в умовах дистанційного навчання, а також поділилися досвідом використаннях сучасних освітніх технологій на уроках хімії.

У ході онлайн-конференції доцентка кафедри хімії середовища та хімічної освіти нашого університету Лілія Мідак розповіла педагогам про впровадження посібників з хімії з доповненою реальністю, авторами яких є викладачі кафедри.

Родзинкою Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції став кейс інтерактивних вправ для збереження здоров’я вчителя та учня під час дистанційного навчання, який підготувала аспірантка Прикарпатського університету Христина Буждиган.