“Тимчасово призупинено поселення в гуртожитки”,-рішення органів студентського самоврядування та керівництва університету

11 вересня у форматі online відбулася робоча зустріч студентського активу університету (голів профбюро структурних підрозділів та представників студентського Сенату) за участі проректора з науково-педагогічної роботи  та соціально-економічного розвитку  університету Ярослава Шинкарука. 

Учасники заходу передусім обговорили питання щодо  оформлення поселення студентів в гуртожитки університету.  Оскільки, відповідно до затвердженого на державному рівні рішення про те, що місто Івано-Франківськ за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 віднесено до “червоної зони”, учасники зустрічі вирішили до 28 вересня призупинити поселення студентів в гуртожитки. За умов покращення епідеміологічної ситуації в місті Івано-Франківську механізм поселення буде відновлено.

Також під час онлайн-зустрічі йшлося і про вжиття всіх необхідних заходів щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції в гуртожитках університету та алгоритм дій внаслідок виникнення таких випадків.