Наші студенти здобули золото на Чемпіонаті України з вільної боротьби

25-27 в Києві відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби. У ньому, зокрема, брали участь студенти-спортсмени факультету фізичного виховання і спорту нашого університету, вихованці Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина.

У рамках програми Чемпіонату України поєдинки між учасниками проходили в 10-ти різних вагових категоріях.

За результатами змагань у ваговій категорії 57 кг здобув I місце і став чемпіоном України Роман Гуцуляк, студент 4-го курсу, спеціальності “Фізична культура” факультету фізичного виховання і спорту.

Золоту медаль чемпіонату України у ваговій категорії 70 кг виборов також наш студент – Ігор Никифорук, магістрант спеціальності “Фізична культура і спорт” факультету фізичного виховання і спорту.

Вітаємо наших чемпіонів – Романа Гуцуляка та Ігоря Никифорука – та їх тренера Івана Курилюка з черговим високим спортивним досягненням.