З Міжнародним днем студентів!

Дорогі студенти Прикарпатського! Дорогі наші випускники! Вітаємо вас з Міжнародним днем студентів!

Це свято зближує та об’єднує молодих людей, бо це, насамперед, день студентської солідарності, яка немає меж та кордонів.

Сьогодні у Прикарпатському навчається близько 15 тисяч студентів. Ми високо цінуємо кожного з вас, ваше невтомне бажання творчого та наукового пошуку, підтримуємо креативні ідеї та цікаві проєкти.

Університет пишається численними досягненнями та перемогами наших студентів у навчанні, спорті, громадській та волонтерській роботі. Ваша думка завжди була, є і буде важливою для нас.

Ми переконані, що ви й надалі будете зберігати та примножувати традиції рідної Альма-матер.

Успіхів вам у навчанні, впевненого шляху до професійної майстерності, духовного розвитку, натхнення та віри у власні сили задля втілення задумів!

З приємністю вітаємо зі святом і випускників нашого університету! Хай у ваших серцях назавжди збережуться найкращі спогади про студентські роки в рідному Прикарпатському. Добра, вам, щастя, наснаги і професійних перемог!