З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

21 листопада нагадує всім нам про єднання задля відстоювання основних цінностей. Так було в 2004 році під час Помаранчевої революції та в 2013-му під час Революції Гідності.

Сьогодні, в День Гідності та Свободи, ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Серед тих, хто віддав за це своє життя – студент Прикарпатського університету Герой Небесної Сотні, Герой України Роман Гурик. Він є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Нині так само від кожного з нас залежить у якій Україні житимемо ми і наші майбутні покоління.

Тож, своїми справами, вчинками, працею маємо утверджувати мир та добробут в рідній державі. Здоров’я, родинного щастя усім та мирного неба над українською землею.

Слава Україні! Слава Героям!