Троє викладачів Прикарпатського перемогли в регіональному конкурсі «Золотий фліпчарт»

27 листопада у Центрі Науки Тернополя відбулася офіційна церемонія нагородження фіналістів та переможців конкурсу «Золотий фліпчарт», який проводила громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» в рамках проєкту «Центр розвитку громадської активності» за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

Мета конкурсу – відзначити найкращих у сфері громадської діяльності в шести областях заходу України – Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Львівській, Чернівецькій та Івано-Франківські області.

Переможці конкурсу «Золотий фліпчарт» визначалися онлайн-голосуванням у п’яти номінаціях – “Проєкт року”, “Ідея року”, “Активіст року”, “Активістка року” та “Громадська організація року”. Голосування відбувалося двома шляхами – онлайн-голосування на сайті проєкту та оцінювання експертною комісією конкурсу. Загалом за номінантів було віддано 3 489 голосів.

Серед переможців – викладачі Прикарпатського університету Світлана Кропельницька (економічний факультет), Галина Волощук (Коломийський навчально-науковий інститут), Сергій Адамович (Навчально-науковий Юридичний інститут).

Отже, у номінації «Ідея року» призеркою (2-е місце) стала  керівниця АГЕНТІВ ЗМІН Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, фахівчиня з питань реалізації проєктів регіонального/місцевого розвитку, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів економічного факультету Світлана Кропельницька з авторським проєктом «Створення кластерної платформи «COVID-19: HELP FOR RELATIVES».

У номінації «Активістка року» переможницею стала викладачка кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту, кандидатка філологічних наук, членкиня громадських організацій «Просвіта» імені Тараса Шевченка і «Союз українок» Галина Волощук.

Призове, третє місце, в номінації «Громадська організація року» посіла громадська організація «Поступовий гурт франківців», координатор якої є Сергій Адамович, доктор історичних наук, професор, в.о.завідувача кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту.

Переможці та фіналісти отримали особливі відзнаки та нагороди від організаторів та партнерів конкурсу.

На думку організаторів громадські активісти роблять багато для своїх громад, проте це не завжди оцінюється. Саме тому виникала ідея провести конкурс «Золотий фліпчарт», завдяки якому про успіхи громадських активістів можна заявити на всю Україну.