На розширеному засіданні ректорату розглянули низку важливих питань

30 листопада в університеті відбулося онлайн-засідання стипендійної комісії та розширене засідання ректорату за участю керівництва університету, директорів інститутів та Івано-Франківського фахового коледжу, деканів факультетів, завідувачів кафедр та керівників відділів університету.

Зокрема, члени стипендійної комісії розглянули та затвердили списки студентів університету та Івано-Франківського фахового коледжу, яким призначено соціальні та іменні державні стипендії, а також виплати тим, хто проживає на території населеного пункту, якому надано статус гірського, додаткової стипендії у розмірі 20% від мінімальної академічної стипендії. Загалом – 30 осіб.

Учасники онлайн-засідання ректорату розглянули низку важливих питань щодо організації освітнього процесу за змішаною формою навчання, організацію роботи екзаменаційних комісій із захисту магістерських робіт, стан функціонування електронних журналів та обговорили проєкт вимог до міждисциплінарних освітніх ( наукових) програм.