Майбутня філологиня Марта Мадій стала стипендіаткою Президента України

Відповідно до Указу Президента України №572/2020 «Про призначення стипендій Президента України переможцям Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» на новий календарний рік призначено стипендії Президента України переможцям Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Серед переможців магістрантка спеціальності “Філологія (українська мова і література)” факультету філології Прикарпатського національного університету Марта Мадій.

Відрадно зазначити, що наша майбутня філологиня вже четвертій рік поспіль бере участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та займає в ньому призові місця.

Вітаємо Марту Мадій та її наукову керівницю,  кандидатку філологічних наук, доцентку кафедри української літератури факультету філології Наталію Вівчарик з черговим досягненням.