Вітаємо переможців конкурсу Різдвяної листівки університету!

25 грудня на сторінці університету у соціальній мережі Instagram було оголошено переможців конкурсу Різдвяної листівки університету.

Всього надійшло більше 50-ти робіт від студентів практично з усіх структурних підрозділів університету, а  також від викладачів і навіть абітурієнтів. У зв’язку з великою кількістю цікавих робіт було прийнято рішення розширити кількість переможців, зробити додаткові номінації  та збільшити призовий фонд.

Тож, перше місце вибороли відразу три різдвяні шедеври! Це дві колективні роботи з використанням дуже незвичної техніки – це роботи Любомира Диндина і Роксолани Ковтуник та Любомира Диндина і Аліни Люклян. Всі вони студенти Навчально-наукового Інституту мистецтв.

Також перше місце у конкурсі листівки у студентки Тетяни Петренко з Факультету природничих наук! Вони всі отримають обіцяні горнятка із зображенням різдвяного талісману університету, а також футболки з символікою Прикарпатського університету і календар «Обсерваторія».

Друге місце у конкурсі поділили між собою Марія Сторчоус  з Факультету психології та Ольга Заяць з Педагогічного факультету! Вони отримають сувенірні призи – горнятка і календарі.

Третє призове місце зайняла листівка нашої абітурієнтки Юлії Стрипи. Їй буде вручене останнє ексклюзивне наше сувенірне горнятко!

Крім того, всі різдвяні листівки університету, які перемогли, з іменами їх авторів буде використано у привітаннях університету із Різдвом на сайті Прикарпатського університету та на сторінках університетських соцмереж! Їх також буде вміщено у розділі сайту СИМВОЛІКА.

Щодо низки додаткових номінацій, то у номінації “За найкраще побажання на Різдво!” перемогли Марія Сторчоус з Факультету психології та Василина Винник з економічного факультету! Для натхнення і подальшої творчості вони отримають у подарунок електронну книжку  сучасних українських письменників «Таке різне Різдво».

Ще три жартівливих заохочувальних призи за відмінне почуття гумору та креатив отримає Марія Сторчоус з Факультету психології. Марія – рекордсмен як по надісланих на конкурс листівках, так і по кількості отриманих призів!

За умовами конкурсу останнім днем, коли можна було надіслати роботу, було визначено 23 грудня. Але листівки продовжували надходити і 24, і 25 грудня. Тому виникла ідея бонусної номінації!  У ній переміг Роман Петрів з Навчально-наукового Інституту мистецтв. Його листівку на всі зимові свята буде вміщено у якості святкового банеру на сторінці сайту університету.

Крім того,  за оригінальність відзначено ще дві роботи Вікторії Плотнікової  та Олександра Калюжного з Навчально-наукового Інституту мистецтв. Їм буде вручено сувенірні календарі.

Дякуємо всім конкурсантам за участь! Вітаємо переможців конкурсу Різдвяної листівки університету і бажаємо всім гарного святкового настрою!

  • Конкурс Різдвяної листівки університету