Студенти-психологи влаштували свято для хворих дітей

Напередодні новорічних та різдвяних свят, за доброю традицією, студенти-волонтери проєкту «Лікар Свято»  факультету психології Прикарпатського університету відвідали маленьких пацієнтів Обласної дитячої клінічної лікарні. У веселих костюмах казкових героїв майбутні психологи дарували радість не тільки дітям та молоді, а й їх батькам та медикам.

Організувала захід Мирослава Кулеша-Любінець, координаторка проєкту «Лікар Свято», доцентка кафедри загальної та клінічної психології факультету психології, фахівчиня Проєктно-освітнього центру «АГЕНТИ ЗМІН».

«У цей нелегкий 2020-й рік, в час пандемії COVID-19, люди всього світу якнайбільше потребували психологічної підтримки, адже вимушена ізоляція, надмірне переживання страху, зменшення кількості особистих зустрічей, самотність може знижувати рівень психічного здоров’я та благополуччя у населення. Особливо така ізоляція відчутна у лікувальних закладах, а сміх є чи не найкращим методом терапії негативних переживань та, згідно наукових досліджень, покращує загальне самопочуття і сприяє одужанню. Тому, я дуже вдячна нашим студентам-волонтерам за добре серце і за те, що знайшли час і змогли хоча б на деякий час подарувати казку маленьким пацієнтам лікарні!», – зазначила Мирослава Кулеша-Любінець.

Під час проведення таких заходів волонтери вручили близько 500 подарунків, які були закуплені за рахунок грантової програми «Тепле Місто». Варто зазначити, що саме в рамках цієї програми наш проєкт «Ігротерапія від Лікаря Свято», який підготували студенти-психологи під час навчання з проєктного менеджменту у Проєктно-освітньому центрі «АГЕНТИ ЗМІН», став переможцем і отримав певну фінансову підтримку. 

«Ми працювали злагоджено і дружньо, як справжня команда, бо все було добре організовано. Мене дуже зворушили слова вдячності від батьків та дітей. Для мене це був перший і дуже важливий досвід, адже я навчаюся за освітньою програмою “Реабілітаційна психологія””, – зазначила студентка, волонтерка проєкту Надія Селепій. 

Допомагали студентам-волонтерам проєкту «Лікар Свято» творити приємну атмосферу для дітей у лікарні Марія Дзюбинська, кандидатка психологічних наук, психологиня ОДКЛ та Оксана Горішна, лікарка-педіатр, завідувачка ОМКзТМК ОДКЛ.

Більше про соціальний проєкт «Лікар Свято» Ви можете дізнатися на веб-сторінці кафедри загальної та клінічної психології – https://kztkp.pnu.edu.ua/освітньо-благодійні-волонтерські-пр/

За потреби консультаційної підтримки нагадуємо, що Ви можете зробити запити на сайті Проєктно-освітнього центру «Агенти змін» за посиланням – http://agentyzmin.pnu.edu.ua/ua/zapyt