Директорка Центру “АГЕНТИ ЗМІН” Світлана Кропельницька отримала Подяку від міжнародного Проєкту ПРОМІС

Днями відбулася Міжнародна конференція «#МістаТаЗміни: досягнення та перспективи». Фінальний захід підсумував здобутки п’яти років упровадження Проекту ПРОМІС в Україні, який впроваджувала Федерація канадських муніципалітетів за підтримки Уряду Канади.

Під час другого дня конференції, який було присвячено святкуванню здобутків міст-партнерів з Вінницької, Запорізької, Полтавської та Івано-Франківської областей, представники Проекту ПРОМІС вручили місцевим активістам та службовцям відзнаки за їх вклад у розвиток українських міст та громад.

Подяку від проєкту міжнародної технічної допомоги ПРОМІС «за плідну співпрацю, вагомий особистий внесок у розбудову демократичного врядування та прискорення економічного розвитку громад України» отримала і директорка Проєктно-освітнього центру «Агенти змін» ПНУ, доцентка кафедри фінансів університету Світлана Кропельницька.