Регіональна зустріч рад молодих вчених

18 лютого о 9:00 год. на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (центральний корпус університету, каб.233, Центр інноваційних освітніх технологій MoPED) відбудеться Регіональна зустріч рад молодих вчених Івано-Франківської області за участі представників Ради молодих учених при Міністерстві освіти та науки України.

Метою заходу є презентація діяльності Ради молодих учених при МОН України, презентація діяльності рад молодих учених Івано-Франківської області, обговорення можливостей та викликів у діяльності рад молодих учених та молодих вчених, зокрема.

В роботі зустрічі візьмуть участь – ректор Прикарпатського національного університету, професор Ігор Цепенда, Голова ради молодих учених МОН України, професорка Олеся Ващук, заступниця голови ради молодих учених МОН України, доцентка Анастасія Сімахова, керівник офісу з проведення регіональних зустрічей Рад молодих учених Андрій Хорольський, представники Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, представники рад молодих вчених закладів вищої освіти Прикарпаття.

Приєднатися до зустрічі можна за посиланням: